בר מרלי מונתה לעוזרת המאמן

החתמה בר מרלי

בר מרלי מצטרפת לצוות המקצועי של הקבוצה כעוזרת מאמן.
מרלי בת ה-31 שיחקה במחלקת הנערות של ראש העין, וכבר מגיל 14 החלה לשחק בקבוצת הבוגרות של המועדון בליגה הארצית, עד שהתגייסה לצה"ל. לאחר שירותה הצבאי חזרה לשחק בראש העין במשך שתי עונות נוספות.
בגיל 23, החלה ללמוד תואר ראשון בחינוך גופני בוינגייט, ובמקביל עברה לשחק בהפועל פ"ת. בעונה שלאחר מכן החלה לאמן במחלקת הנערות של המועדון, שם אימנה במשך שנתיים.
לאחר מכן אימנה ושיחקה במשך עונה בחוף השרון ושתי עונות נוספות בשוהם, שם גם הייתה אחראית על תחום הבנות בביה"ס לכדורסל.
ב-2016 עברה למחלקת הנוער של הרצליה, ובשתי העונות החולפות אימנה במועדון גם קבוצות בנים וגם קבוצות בנות.
מרלי מצטרפת לצוות המקצועי של קבוצת הבוגרות שכולל את המאמן קורי קאר, את המנהל המקצועי עמית הלמן ואת ליאם אצ'רקן שאחראי על תחום הסקאוטינג וניתוחי הוידאו.

"אני שמחה ונרגשת להצטרף לקבוצת הבוגרות. תמיד רציתי להשתלב בליגת העל לנשים, וחשבתי שזה יקרה בשלב יותר מאוחר של הקריירה. שמחה שעמית הלמן, שמכיר אותי כמנהל מקצועי במחלקת הנערות, העריך את העבודה המקצועית שלי והאמין שאני מסוגלת לעשות את הקפיצה הזאת", אמרה מרלי, "אני אעשה הכל כדי לתרום להצלחת הקבוצה. אני מתרגשת מאוד לעבוד עם קורי (קאר) ומאוד מצפה ללמוד ממנו ולעבוד לצידו. סגל הקבוצה יחסית צעיר, ואני חושבת ומאוד מקווה שאני יכולה לבוא רבות לידי ביטוי למרות שזאת עונתי הראשונה."

המנהל המקצועי עמית הלמן אמר: "אנחנו שמחים מאוד שבר הצטרפה אלינו. כמועדון, שמנו למטרה לקדם בשנים הקרובות לא רק שחקניות צעירות אלא גם מאמנות ומאמנים מהמחלקה הצעירה. בר הינה מאמנת רעבה להצליח ומשקיענית ואנחנו בטוחים שעתידה לפניה. בר בעלת גישה אנושית ומקצועית מצוינת ויודעת כיצד לגרום לשחקניות להפיק מעצמן את המיטב."