הדר חדד מצטרפת לבנות הרצליה!

החתמה הדר חדד

חדד (1.80, בת 19) גדלה במחלקת הנערות של הפועל ראשל"צ. היא הגיעה עם הקבוצות הצעירות של המועדון לשלבי הגמר בכל הגילאים, כשב-2015 היא זכתה בדאבל עם קבוצת הנערות. בגיל 16 עלתה לשחק בקבוצת הבוגרות בליגה הלאומית, ובשתי העונות החולפות שיחקה עם קבוצת הבוגרות של ראשל"צ בליגת העל.
בעונה שעברה קלעה 2 נקודות ב-14 דקות בממוצע למשחק. את משחק השיא שלה רשמה במחזור ה-16 מול חולון, בו קלעה 8 נקודות (2 שלשות) ולקחה 4 ריבאונדים ב-18 דקות.
חדד שיחקה במדי כל נבחרות ישראל הצעירות – מהקדטיות ועד העתודה.
"מהפגישה הראשונה שלי עם המועדון ראיתי משהו אחר וייחודי שלא רואים הרבה בארץ. מבחינת האימונים, המתקנים, מבחינת היחס לשחקניות", אמרה חדד לאחר החתימה, "אני מתרגשת להתחיל דרך חדשה במועדון חדש. זה גם מאוד מאתגר אותי, בטח עם מאמן כמו קורי שמביא איתו משהו חדש לכדורסל וגישה שונה".

מאמן הקבוצה קורי קאר אמר: "הדר היא אחד הכישרונות העולים בכדורסל הנשים הישראלי. היא מאוד מגוונת – יש לה קליעה טובה, יש לה סייז טוב, היא יכולה לשחק במספר עמדות והיא מאוד רוצה להצליח. אנחנו מאוד שמחים שהיא מצטרפת אלינו. לדעתי, לשחק בקבוצה שלנו עם עוד שחקניות צעירות ורעבות כמוה יתרום לה מאוד. הרוטציה בקבוצה מאוד פתוחה ומי שתהיה טובה תשחק, ותהיה לה ההזדמנות מצוינת לקבל דקות משחק משמעותיות. אנחנו מקווים שהיא תעשה השנה קפיצת מדרגה ותעזור לקבוצה להצליח."

המנהל המקצועי עמית הלמן אמר: "הדר היא שחקנית מאוד מוערכת מבחינתנו. כששמענו שהדר פנויה ידענו שאנחנו רוצים אותה אצלנו בשל המשחק הורסטילי שלה. כמו מרים (חנון) וליעד (אורבך) גם הדר יכולה לשחק בכמה עמדות ולשמור על כמה עמדות. התרשמנו מאוד מהרעב של הדר להצליח ואנחנו בטוחים שביחד, היא תגיע לרמות הכי גבוהות ותעזור למועדון לצעוד קדימה."