לאחר סיום מותח: הפסד ביתי נגד בני יהודה

%d7%9e%d7%97%d7%96%d7%95%d7%a8-7-%d7%97%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%9f

בנות הרצליה 70 – בני יהודה 72
בנות הרצליה פתחה טוב יותר את המשחק והייתה בדרך לניצחון, אבל בני יהודה התעוררה במחצית השנייה והשיגה ניצחון חשוב שנותן לה מעט אוויר לנשימה בקרבות התחתית. רגע לפני פגרת הנבחרת, נוגה פלג פלץ בלטה אצל המארחות עם 21 נקודות (5 שלשות). אצל הכתומות הצטיינו הולמס עם 24 נקודות ו-14 ריבאונדים ונוקס עם 17 נקודות.
מחזור הליגה הבא יתקיים ב-19.2, ובו תצא הרצליה למשחק חוץ נגד השכנה מרעננה.

מהלך המשחק
טל לב פתחה את המשחק עם שלשה, כשבצד השני בנט עם שלשה משלה ופלג פלץ עם שתיים כאלו הראו שגם הן יודעות לקלוע. הולמס העניקה לאורחות את היתרון עם שתי נקודות מהקו. ריצ'ארדסון החזירה את ההפרש לידיים כחולות, אבל נוקס בצד השני השוותה את התוצאה עם נקודה מהעונשין. אג'אבון עם סל על הבאזר קבעה 19-21 הרצלייני בתום הרבע.

פלג פלץ המשיכה על אותו הגל, עם שלשה שלישית שלה. ההפרש תפח עם סל ועבירה של ריצ'רדסון, אבל טולמן ודיין הורידו אותו לשתי נקודות בלבד. גרין הגדילה את הפער מקו העונשין ולייאפ של אג'אבון בריבאונד התקפה קבע 6 הפרש למקומיות. האורחות שוב התעקשו והולמס הורידה את ההפרש ל-2. שתי נקודות של פלג פלץ נענו בנקודה מהעונשין של נוקס, והמחצית נגמרה 38-41 להרצליה.
הרצליה פתחו טוב יותר את הרבע השלישי ועלו ליתרון 6. מנואל טיילור ניצלה ירידה לספסל של ניקי גרין כדי לייצר נקודות קלות בצבע ונגסה ביתרון, אבל גרין התאוששה, חזרה למגרש והובילה את המקומיות יחד עם ליעד אורבך למומנטום. טל לב קלעה שלשה נוספת, אבל סואץ קרני החזירה עם שלשה בצד השני, אליה הוסיפה גם אורבך שתי נקודות והרצליה עלו ל-8 הפרש. נוקס עם לייאפ והולמס עם 3 מ-3 מהעונשין השאירו את בני יהודה במשחק: 57-60 למארחות בתום הרבע השלישי.
הולמס ופדולובה הפכו את התוצאה והשיגו יתרון כתום לראשונה מאז הרבע הראשון. סואץ קרני שוב הייתה שם עבור ההרצלייניות, והחזירה את ההובלה להרצליה עם שלשה. נוקס השוותה במתפרצת, ובצד השני נוגה פלג פלץ המשיכה לקלוע מבחוץ. בני יהודה הלכה להולמס, וזה עבד להן – עם חמש נקודות רצופות היא קבעה יתרון 3 לקבוצה של עדני דגן. אג'אבון דייקה פעמיים מהקו, אבל טל לב השיבה עם קליעה בצד השני. אורבך חטפה ומצאה את ריצ'ארדסון פנויה מתחת לסל – שיוויון 70, כחצי דקה לסיום. נוקס סחטה עבירה ועם שתי נקודות מהקו העלתה את האורחות ליתרון 70-72. אג'אבון החטיאה בסל השני ובני יהודה יצאה כשידה על העליונה.

קלעו להרצליה: פלג פלץ 21 (5 שלשות), גרין וריצ'ארדסון (7 ריב') 11 כ"א, אג'אבון 10, סואץ קרני 8, אורבך 6, בנט 3.
קלעו לבני יהודה: הולמס 24 (14 ריב'), נוקס 17, טל לב 14 (9 ריב'), טיילור 7, טולמן 5, דיין 3, פדלובה 2.