לאחר 4 עונות מועדון בנות הרצליה ומאמן הקבוצה גלעד כ"ץ נפרדים

סיום גלעד

לאחר 4 עונות מהמוצלחות בתולדות כדורסל הנשים בהרצליה, מודיעים הבוקר (ראשון) מועדון בנות הרצליה ומאמן הקבוצה גלעד כ"ץ על פרידה בהחלטה משותפת.

כ"ץ הצטרף לקבוצה בעונת 2014/15, וכבר בעונתו הראשונה על הקווים הוביל את הקבוצה לזכייה בגביע מדינה היסטורי. בתום העונה סיימה הקבוצה במאזן חיובי של 11-12 וחזרה למעמד הפיינל-פור מהמקום הרביעי בליגה, לאחר 20 שנה בהן לא צלחה לעשות זאת.
גם בשתי העונות הבאות תחת הדרכתו של כ"ץ, העפילה הקבוצה לחצי-גמר הפלייאוף, כשהיא עושה זאת במשך 3 עונות רצופות, וכן לעלייה לשלב חצי גמר גביע המדינה, ובסך הכל מייצבת את מעמדה כקבוצה חזקה ומשמעותית בכדורסל הנשים הישראלי.
את עונת 2017/18 סיימה הרצליה במקום השמיני עם מאזן 11-10, ועלתה לחצי גמר גביע המדינה.

"ברצוני להודות לבנות הרצליה עבור ההזדמנות לאמן 4 שנות כדורסל בהן הגענו להישגים מרשימים, חסרי תקדים עבור הקבוצה והכדורסל בעיר", אמר כ"ץ, "הייתי גאה לייצג את קבוצת עיר מגוריי, ומאחל לה הצלחה בהמשך הדרך."
מנכ"ל המועדון איזי צ'יניאו אמר: "לפני 4 עונות בחרנו לצרף את גלעד כ"ץ כמאמן לקבוצת בנות הרצליה בליגת העל. זו הייתה הפעם הראשונה שבה גלעד, שכבר אימן קבוצות גברים בליגות הבכירות, עבר לאמן קבוצת נשים. גלעד הוביל את הקבוצה לזכייה היסטורית בגביע המדינה ולשלוש הופעות רצופות בפיינל-פור של הליגה הישראלית ובכך עזר לבסס את מעמדה של בנות הרצליה בצמרת הכדורסל הישראלי. אנו גאים בכך שגלעד, תושב העיר, אימן את בנות הרצליה במשך 4 עונות רצופות. אני מאחל לגלעד הצלחה רבה בהמשך דרכו ומקווה שדרכינו יצטלבו שוב בעתיד."

מועדון בנות הרצליה מאחל לגלעד כ"ץ המון בהצלחה בהמשך הדרך ומקווה לחזור לשתף עימו פעולה בעתיד.
גלעד גביע