לקסי בראון חתמה בבנות הרצליה

החתמה לקסי בראון

לקסי בראון (25, 1.75), חתמה בבנות הרצליה!
בראון בוגרת מכללת דיוק נבחרה במקום ה 9 בדראפט ה-WNBA ב 2018 ע"י קונטיקט במדיה שיחקה בעונה הקודמת וכעת היא משחקת במינסוטה לינקס. בעונתה האחרונה במכללות קלעה 19.4 נק' למשחק עם 4.4 אס ו 4.4 ריב.
בעונה הראשונה באירופה שיחקה בקבוצה המצויינת של גיור מהונגריה ורשמה ביורוקאפ ממוצעים של 13.8 נק', 2.8 אס ו 2.9 ריב עם 50 אחוז מחוץ לקשת.
המנהל המקצועי ,עמית הלמן, אמר לאחר ההחתמה: "שמנו לעצמנו למטרה להביא הנה שחקניות בעלות יכולות אשיות גבוהות שגם שומרות מהטובות בעולם. לקסי, כשרון ענק בשיא ההתפתחות,שחקנית עם יכולת חדירה מעולה קולעת באחוזים יוצאי דופן ומעל הכל שומרת אדירה. אנחנו שמחים מאוד לצרף את לקסי לקבוצה."
קורי קאר מאמן הקבוצה אמר: "אני שמח על הצטרפותה של לקסי לקבוצה. לקסי היא שחקנית רב גונית שיכולה לשחק בעמדות 1 ו 2 . היא בעלת ראיית משחק טובה, בעלת קליעה טובה מאוד ואני אוהב את היכולת שלה לנהל את המשחק. כאשר שיחקה באוניברסיטה היא נבחרה כשחקנית הגנה של השנה מה שמלמד שהיא גם שחקנית הגנה מעולה. אוהדי הכדורסל ישמחו לדעת שלקסי מגיעה ממשפחה של כדורסל, אביה שחקן עבר ב NBA ,די בראון, שיחק במדי הבוסטון סלקטיס וזכה באליפות הטבעות של NBA והיא משלבת אהבה ותשוקה למשחק הכדורסל."