מרים חנון חתמה לשתי עונות נוספות בקבוצה

החתמה מרים

"אני מאושרת להמשיך בבנות הרצליה. אני מאוד אוהבת את המועדון ומאוד אוהבת את האנשים שנמצאים כאן. ", אמרה חנון, "מההיכרות הקצרה שלי עם קורי קאר (מאמן הקבוצה החדש) הוא בן אדם מדהים. תמיד גורם לי לרצות להתאמן כמו שאף מאמן לא הצליח לגרום לי לפני כן, ותמיד מוציא ממני את המיטב. אני מאוד מסוקרנת לראות איך זה יבוא לידי ביטוי בעונה הבאה – בפן האישי ובפן הקבוצתי. אני מאוד חיובית ומאמינה שאנחנו יכולות להצליח ובגדול."

חנון (24, 1.79), עברה בגיל 6 להתגורר בנהריה, גדלה במחלקת הנערות המקומית, הובילה את תיכון "עמל" לגמר התיכונים ושיחקה במדי הפועל נהריה בליגה הלאומית.
בגיל 19 עברה לארה"ב, שם שיחקה במשך שנתיים במכללת ג'ורג'יה סטייט, והייתה לשחקנית הראשונה מהמזה"ת שלבשה את מדי המכללה.
לאחר מכן, עברה למכללת אקרד, בה שיחקה שתי עונות, כשבעונתה האחרונה במכללה היא רושמת 4.1 נק' ו-2.7 ריב' ב-14.5 דק' בממוצע למשחק.
בעונה החולפת קלעה 5.4 נק' למשחק במדי בנות הרצליה. את משחק השיא שלה רשמה במחזור השני מול פ"ת, בו קלעה 18 נקודות ו-4 שלשות.
חנון שיחקה במדי כל הנבחרות הצעירות ואף זומנה לסגל הרחב של הנבחרת הבוגרת בגיל 18 בלבד.

מאמן הקבוצה קורי קאר אמר: "אנחנו נרגשים שמרים נשארת לעונה נוספת. היו לה הצעות נוספות, אבל אני חושב שלהישאר בהרצליה היא הבחירה הנבונה ביותר עבורה. היא יכולה להוביל כאן ולהמשיך את ההתפתחות שלה כשחקנית. היא מאוד מוכשרת, אבל גם משחקת עם המון אנרגיות ותשוקה למשחק וזאת אחת הסיבות שאני כל כך אוהב אותה. התקופה שלה בקולג' מעניקה לה יותר ניסיון מלרוב הישראליות בגילה, ועכשיו, כשהיא חוזרת לעונה שנייה במועדון, אני חושב שהיא תגיע עם הרבה יותר ביטחון. היא מבינה את הליגה, מכירה את השחקניות ואני מקווה שהמערכת שאנחנו מנסים ליצור כאן תעזור לה להשתפר ולצמוח."
המנהל המקצועי עמית הלמן אמר: "אנחנו שמחים מאוד שמרים בחרה להשאר אצלנו! בעונה שעברה מרים התקדמה בכמה אספקטים של המשחק, אנחנו מאוד מעריכים את היכולות שלה ושמנו לנו למטרה לנסות להשאיר אותה. מרים יכולה לשחק בכמה עמדות במגרש וגם לשמור על כמה עמדות. אנחנו בטוחים שבנינו צוות ישראלי חזק שיוביל את המועדון מאוד גבוה."